Aktualnosci Internat

Jesienna sesja fotograficzna

tytul

Jesień jest idealną porą roku do zdjęć w plenerze. Ciepłe kolory, rozproszone światło, naturalne akcesoria. „PIĘKNOŚĆ W JESIENNYCH LIŚCIACH” – tak w skrócie można nazwać sesję fotograficzną, która odbyła się  na terenie Biedrzychowic z udziałem uczniów naszej szkoły oraz wychowawcy.  Uczestnicy świetnie się bawili i chętnie pozowali do zdjęć.

„Ludowa” sesja fotograficzna

tytul

Nowy rok szkolny 2018/2019 stał się okresem aktywności dla młodzieży w internacie.

Pod czujnym okiem wychowawcy Eweliny Koreckiej wychowankowie uczestniczyli w zajęciach kółka fotograficznego.  Głównym celem zajęć jest rozwijanie zainteresowań sztuką fotograficzną oraz nabywania umiejętności fotografowania.

Pierwsze zdjęcia powstały w plenerze, i związane były z tematyką pielęgnowania tradycji i strojów regionalnych.

Stroje ludowe na prośbę wychowawcy zostały wypożyczone przez nasze uczennice od zespołów  z naszych okolic.

Zajęcia będą odbywały się cyklicznie, będą dotyczyły zróżnicowanej tematyki.

Dzień chłopaka w internacie

dav

W internacie Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. Dziewczyny składają w tym szczególnym dniu najlepsze życzenia swoim kolegom, organizują im ciekawe zabawy. W tym roku chłopcy mieli do wykonania wiele śmiesznych zadań: jedzenie jabłek zawieszonych na sznurku bez pomocy rąk, , odgadywanie  damskich przedmiotów za pomocą dotyku oraz kilka innych. Na koniec każdy chłopak otrzymał drobny prezent.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

warsztaty fotograficzne

tytul

W piękny wiosenny dzień odbyły się kolejne warsztaty fotograficzne w plenerze.  Uczennice chętnie współpracowały podczas sesji. Modelkami były : Agata Piechurska, Aleksandra Bajorek, Natalia Szpurka, Aleksandra Miśków. Zdjęcia wykonała Ewelina Korecka wychowawca w Internacie.  Podczas zdjęć nie zabrakło radości oraz uśmiechu.

pożegnanie klas IV w internacie

tytul

Kolejna klasa IV opuszczała mury naszego internatu. Wychowankowie z młodszych klas wraz z wychowawcami przygotowali dla odchodzących koleżanek i kolegów wiele niespodzianek m.in. teleturniej wiedzy o internacie, prezentację multimedialną. Były kwiaty, prezenty, podziękowania, nie brakowało również wzruszeń i łez.

1 2 3 5