Druga edycja treningów strzeleckich

tytul

W dniu 20 listopada 2018r. uczniowie grupy mundurowej naszej szkoły pod „dowództwem” pana Adama Kosobuckiego, rozpoczęli kolejną edycję treningów strzeleckich w Klubie Sportowym Agat w Złotoryi. Tym razem było trudniej; strzelania z karabinka sportowego odbywały się z pozycji stojącej, a broń trochę waży:). Przekonała się o tym zwłaszcza damska część naszej mundurowej braci. Mimo to młodzi adepci strzelectwa sportowego poradzili sobie z tym zadaniem bez trudu osiągając bardzo dobre wyniki. Nowością było strzelanie z pistoletu sportowego. Okazało się, że to nie takie proste :), trzeba mieć silną i pewną rękę oraz umiejętność zgrywania muszki ze szczerbinką. Dziękujemy naszemu instruktorowi – Panu Józefowi Zatwardnickiemu za udostępnienie obiektu oraz fachową opiekę i bezpieczną zabawę!

Galeria zdjęć