Klasa II Technikum wróciła już z miesięcznych praktyk. Egzamin zaliczeniowy z praktyk zawodowych

tytul

W dniu 4. grudnia odbył się Egzamin zaliczeniowy z praktyk zawodowych. Uczniowie klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz uczniowie klasy II Technikum w zawodzie Logistyk dzielnie prezentowali nabyte kompetencje podczas miesięcznych praktyk zawodowych na terenie całej Polski.

Egzamin miał formę praktyczną i składał się z dwóch części: pierwszej teoretycznej i drugiej praktycznej. Uczniowie gastronomii prezentowali potrawy oraz prezentacje komputerowe ,  przedstawiali działy hotelowe i gastronomiczne, w których nabywali kompetencje zawodowe.

Uczniowie logistyki prezentowali dokumentację oraz prezentacje komputerowe ,  przedstawiali działy branży logistycznej w zakładach, omawiając zdobytą wiedze i umiejętności podczas praktyk.

Egzaminy to zawsze piękny czas, kiedy podczas odpowiedzi i prezentacji uczniów widać, jak efektywna jest współpraca szkoły z hotelami oraz zakładami logistycznymi i produkcyjnymi, w jednym celu-dobrego przygotowania młodzieży do pracy w branży zawodowej.

Wszystkim Dyrektorom i Pracownikom hoteli oraz Właścicielom i Prezesom zakładów, które przyjmują naszych uczniów na miesięczne praktyki zawodowe składamy serdeczne podziękowania za opiekę, naukę zawodu i troskę o naszą młodzież.

 

Kierownik Szkolenia Praktycznego, Monika Citow

 

Galeria zdjęć