Kolejna wizyta młodzieży w naszej szkole

tytul

Okres świąteczny zbliża się „wielkimi krokami”. Chcąc przygotować się do tego przepięknego okresu zaprosiliśmy do naszej szkoły uczniów z klasy 8 Szkoły Podstawowej w Rząsinach i Szkoły Podstawowej nr1 w Olszynie. Młodzież z delikatną pomocą pani Beaty Białockiej i pani Sylwii Szejmo  wykonywała piękne świeczniki i wianuszki o tematyce bożonarodzeniowej. Był też czas na pyszne ciasto i herbatę z pomarańczą. Całość zakończyło spotkanie z panią kierownik praktycznej nauki zawodu Moniką Citow, która przybliżyła uczniom kierunki kształcenia w naszej szkole. W poczęstunku i  spotkaniu z p.Citow uczestniczyli także uczniowie z klas III Gimnazjum i klas 8 SP z Zawidowa, którzy tego dnia mieli u nas warsztaty logistyczne, informatyczne, gastronomiczne oraz  z kuchni molekularnej.

Galeria zdjęć