Kolejne spotkanie kół współpracy na Politechnice Wrocławskiej

tytul

Dnia 22 kwietnia 2018r. uczniowie Szkolnego Koła Informatycznego z klasy drugiej Technikum kształcącym w zawodzie technik informatyk pod opieką pana Tomasza Łęczyńskiego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach  brali udział w kolejnym spotkaniu Kół Współpracy na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej. Było to czwarte nasze spotkanie. Spotkanie te odbywają się w ramach realizacji działań z projektu unijnego “Zawodowy Dolny Śląsk”.
Na spotkaniu tym uczniowie zapoznali się z tajnikami programowania mikrokontrolerów. Po krótkim wprowadzeniu do tematu, uczniowie rozpoczęli praktyczne zajęcia w programowaniu mikrokontrolera ZL31ARM.
Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego spotkania naszych kół, które odbędzie się już na początku czerwca.

1 2 3 4 5 6