Kolejne spotkanie kół współpracy na Politechnice Wrocławskiej

tutul

Dnia 12 kwietnia 2018r. uczniowie Szkolnego Koła Informatycznego z klasy drugiej Technikum kształcącym w zawodzie technik informatyk pod opieką pana Tomasza Łęczyńskiego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach  brali udział w kolejnym spotkaniu Kół Współpracy na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej. Spotkanie to odbyło się w ramach realizacji działań z projektu unijnego “Zawodowy Dolny Śląsk”.
Na spotkaniu tym kontynuowane były zajęcia z programowania w języku C++. Uczniowie poznali m.in. sposoby przekazywania tablic do funkcji, wykorzystanie instrukcji return do raportowania błędów oraz typ wyliczeniowy enum. Zajęcia te były prowadzone przez studentów Koła Naukowego Robocik. Efektem dzisiejszego spotkania było napisanie kilku programów w języku C++.
Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego spotkania naszych kół, które odbędzie się już wkrótce.

 

Galeria zdjęć