KOLEJNE TARGI EXPO SWEET ZA NAMI…

tytul

W dniach 20-21 lutego odbyła się wycieczka do Warszawy, pojechaliśmy na Targi Expo Sweet 2019 – targi cukierniczo-lodziarskie.

Po przyjeździe na targi wręcz wchłonął nas świat lodów, słodkości i ciasteczek… Oglądaliśmy, próbowaliśmy oraz zdobywaliśmy wiedzę w trakcie pokazów, prezentacji i spotkań z fachowcami w branży.

Po krótkim odpoczynku w centrum miasta pojechaliśmy do Muzeum Pałacu Króla Jana III  w Wilanowie na przepiękny pokaz w ramach „Ogrodu świateł”. Świetlne dekoracje pałacowego ogrodu połączone z muzyką bardzo nas urzekły, że aż natchnęło to do … zatańczenia menueta ;-)

Zmęczeni dotarliśmy do Schroniska młodzieżowego Syrenka na zasłużony wypoczynek.

A następnego dnia spędziliśmy czas w Muzeum Powstania Warszawskiego, była to piękna            i wzruszająca lekcja historii. Następnie razem z Panią przewodnik zwiedziliśmy Muzeum Walki i Męczeństwa mieszczące się w dawnym budynku gestapo przy Alei Szucha oraz przepiękny Pałacyk na Wodzie w Warszawskich Łazienkach. Niestety się rozpadało, ale nie zniechęceni objechaliśmy stolicę słuchając ciekawych historii z życia Warszawy. Po krótkim wypadzie na posiłek, zaopatrzeni w pączki z cukierni Blikla ruszyliśmy w powrotną drogę do Biedrzychowic. Sympatyczni kierowcy, pan Grzegorz i pan Tomasz, z firmy Speedbus szybko i bezpiecznie dowieźli nas na miejsce.

Galeria zdjęć