Najnowocześniejsza pracownia dla informatyków!

1

Uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodzie technik informatyk otrzymali przed końcem ubiegłego roku nowy sprzęt do nauki swojego zawodu.

Sprzęt został pozyskany dzięki staraniom dyrektora szkoły pani Zofii Rak. Nowe wyposażenie pracowni informatycznej zastąpi to, które obecnie jest wykorzystywane podczas praktycznej nauki zawodu przez uczniów naszej szkoły.

Nowy sprzęt w pełni spełnia standardy wymagań edukacji w technikum kształcącym w zawodzie technik informatyk.

Dzięki temu wyposażeniu informatycy będą mogli efektywniej przygotowywać się do egzaminów kwalifikacyjnych oraz lepiej poznawać swój przyszły zawód.

Wśród sprzętu, który znalazł się na wyposażeniu pracowni informatycznej znajdują się nowe zestawy komputerowe wraz z zapasowymi podzespołami, narzędzia montażowe i diagnostyczne oraz sprzęt IT wchodzący w skład infrastruktury lokalnej sieci komputerowej. Na wyposażeniu znalazł się również projektor multimedialny wraz z ekranem oraz kolorowa drukarka sieciowa.

Galeria zdjęć