Oczami ucznia

PIERWSZAKI … PROFESJONALNIE

tytuł

Nasi uczniowie klas pierwszych nareszcie doczekali się strojów branżowych. Klasa 1TG w kolorze biało-bordowym, a klasa 1TGH biało-niebieskim. Zajęcia nabrały nowego wyrazu. Czyż nie wyglądają profesjonalnie? OCZYWIŚCIE! „W końcu jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Życzymy samych sukcesów!

Kręgle w Klubie Regeneracja

W ostatnim tygodniu czerwca,  w Lubaniu, w  „Klubie Regeneracja” odbyło się spotkanie najlepszych uczniów szkoły w Biedrzychowicach z opiekunem grupy wsparcia uczniów zdolnych, panią Gabrielą Kruszewską. Wyjazd na kręgle  był nagrodą dla  uczniów za ich całoroczną, systematyczną pracę jak i starania na rzecz szkoły.
Gdy dojechaliśmy na miejsce, wszyscy czym prędzej przebraliśmy obuwie i rozpoczęliśmy grę. Okazało się, że gra w kręgle wcale nie jest taka trudna, po czym stwierdziliśmy, że jest to fajny  i aktywny sposób na spędzanie wolnego czasu jak również integrowanie grupy. Najwięcej śmiechu i gimnastyki dostarczyła nam nauka odpowiedniej pozycji do rzutu kulą. Runda za rundą a czas nieubłaganie dobiega końca. Oczywiście wszyscy czuliśmy się zwycięzcami . Po udanych rozgrywkach udaliśmy się na przygotowaną specjalnie dla nas pizzę. Przy obfitym i pysznym obiedzie śmialiśmy się i rozmawialiśmy na każdy poruszony przez nas temat. Dziewczyny były najbardziej zadowolone, ponieważ spośród wszystkich wyróżnionych znajdował się tylko jeden chłopak. Najedzeni, z szerokim uśmiechem i zadowoleni z nagrody ruszyliśmy do domu. Mamy nadzieję, że za rok znów znajdziemy się w tak licznym gronie, może i jeszcze większym Tak więc zapraszamy wszystkich do świetnej zabawy, warto od czasu do czasu poświęcić trochę czasu na naukę!  już czas wziąć się do roboty -> przecież w tym roku czekają na nas obiecane Hawaje
Za wspaniałą porcję zabawy serdecznie dziękujemy naszej wspaniałej opiekunce, inicjatorce spotkania, pani Gabrieli Kruszewskiej oraz pani dyrektor Zofii Rak i pani kierownik Szkolenia Praktycznego Monice Citow.

 

Pobierz prezentację ze spotkania