Odwiedziliśmy naszych uczniów na praktykach w Oybin

tytul

W dniu 22 maja odbyła się kontrola praktyk naszych uczniów, którzy realizują praktyki fakultatywne w Oybin. Dzień poświęcony był na spotkania z pracodawcami, rozmowy z uczniami, wspólne podsumowania, wnioski i spostrzeżenia dotyczące realizacji praktyk. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy pięknie reprezentują szkołę poprzez swoją postawę zawodową i kompetencje w branży gastronomiczno-hotelarskiej.

 

Praktyka jest organizowana przez Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze” w Lubaniu, we współpracy z ABS Robur GmbH Zittau oraz ZSP w Biedrzychowicach i ZSA w Bożkowie, w ramach projektu „Specjalistyczna praktyka zawodowa z zakresu gastronomii, hotelarstwa i architektury krajobrazu dla uczniów szkół zawodowych z Dolnego Śląska w Saksonii (Niemcy)” (numer: 2017-1-PL01-KA102-038003).

Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+

Galeria zdjęć