Paintball dla klasy mundurowej

SAMSUNG CAMERA PICTURES

W dniu 6 czerwca mundurowi uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani Sylwii Robaszewskiej i Pana Adama Kosobuckiego mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie poprzez zabawę w paintball. W plenerze Gór Izerskich przy pięknej słonecznej pogodzie, młodzież wylewała ostatnie poty w sportowej rywalizacji. Paintball to bezpieczna gra symulująca pole walki, w której uczestnicy wyposażeni są w karabinki strzelające kulkami wypełnionymi kolorową farbą. Zawodnicy podzieleni na zespoły walczą między sobą lub wykonują naznaczone zadania np. zdobycie flagi lub bazy przeciwnika. Nasza młodzież, jak zwykle stanęła na wysokości zadania. Jak się okazało, gra wymagała wykazania się niezłą kondycją oraz umiejętnościami taktycznymi i strategicznymi. Po wyczerpującej rozgrywce można było się podzielić wrażeniami przy ognisku i pieczonej kiełbasce.

Galeria zdjęć