Piesza wycieczka i paintball w Mirsku

dav

W ostatnim dniu astronomicznego lata uczniowie klas II i III grupy mundurowej, pod opieką Pani Olgi Jagielskiej i Adama Kosobuckiego, ponownie uczestniczyli w paintballowej batalii na przedmieściach Mirska. Tym razem jednak musieliśmy pokonać blisko 12 kilometrowy odcinek z Biedrzychowic do Mirska pieszo (!). Ale co to dla mundurowych! Towarzyszyła nam wspaniała słoneczna pogoda, świetne humory, cudowne widoki Pogórza Izerskiego, pachnące lasy i błyszczące jeziora i stawy. Przemarsz ze śpiewem na ustach zszedł nam jak z bicza trzasnął. A potem gra w paintball rozwijająca umiejętności strategiczne i taktyczne, ale co tu dużo gadać- kondycja też się przydała :) Po wspólnej zabawie tradycyjnie kiełbaska przy ognisku. Zmęczeni ale szczęśliwi, że udało nam się złapać ostatnie promienie letniego słońca, wróciliśmy do szkoły. Już szykujemy się na kolejne wyzwania!

Galeria zdjęć