Podnosimy kompetencje uczniów dzięki Warsztatom Somelierskim

tytul

Odbyły się już pierwsze z trzech Warsztatów Somelierskich w naszej szkole. Taka możliwość kształcenia bez kosztów dla uczniów pojawiła się dzięki już wieloletniej zaprzyjaźnionej współpracy z Hotelem Cottonina Villa & Mineral SPA Resort w Czerniawie Zdroju.

Życzliwość i otwartość na dualne kształcenie w zawodzie Pani Dyrektor Igi Bartczak umożliwiła nam współprace w ramach realizacji tych warsztatów zakończonych Certyfikatem. Taki dokument dla ucznia podnosi jego wartość jako dobrze wykształconego przyszłego pracownika.

Warsztaty dla uczniów klasy IV technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych poprowadził specjalista w tej dziedzinie Pan Marek Krawczyk.

W grudniu odbędą się jeszcze dwa spotkania zakończone egzaminem i certyfikatem.

 

Kierownik Szkolenia Praktycznego,

Monika Citow

Galeria zdjęć