Praktyki na promach do Skandynawii.

tytul

Od tego roku szkolnego rozpoczęliśmy współpracę z firmą Unity Line ze Szczecina w ramach szkolenia zawodowego uczniów , w zawodach Technik Hotelarstwa, Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych. Praktyki fakultatywne trwają dwa tygodnie. Uczniowie pływają na trasie Świnoujście-Ystad, Bornholm. W tym czasie nasi uczniowie uczą się obsługi gościa na promach. Obecnie odbyła się już jedna praktyka w kwietniu, następne już w maju. Po kwietniowych praktykach uczniowie komentują:

 

Uważam że praktyki na promie Polonia były świetnym pomysłem na dodatkową naukę. Mogłam przyjrzeć się jak wygląda praca w tym zawodzie na statku. Pracowałyśmy w każdym dziale: kafeteria, restauracja, housekeeping, bar, sklepik oraz zaplecze kuchenne.

Pracownicy byli dla nas bardzo pomocni, wyrozumiali, sympatyczni i opiekuńczy. Polecam J

Laura Wojtkiewicz, klasa IV TH

Galeria zdjęć