Praktyki

ZAKOŃCZENIE PRAKTYK W OYBIN

tytul

W piątek 25 maja swój miesięczny pobyt na praktykach zawodowych w saksońskiej miejscowości Oybin koło Zittau zakończyła grupa uczniów ZSP w Biedrzychowicach i ZSA w Bożkowie.
Dziękujemy naszym młodym gastronomom i hotelarzom za współpracę i aktywny udział w praktykach:
* grupa z Biedrzychowic – gastronomia: Nikola, Ewa, Ernest, Zuza, Ola i Konrad oraz hotelarstwo: Patrycja, Klaudia, Ola, Klaudia.
* grupa z Bożkowa – gastronomia: Angelika, Justyna, Ola, Daria, Wojtek.
Życzymy wielu dalszych sukcesów w nauce i poznawaniu przyszłego zawodu.

Praktyka została zorganizowana przez Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze”, we współpracy z ABS Robur GmbH Zittau oraz ZSP w Biedrzychowicach i ZSA w Bożkowie, w ramach projektu „Specjalistyczna praktyka zawodowa z zakresu gastronomii, hotelarstwa i architektury krajobrazu dla uczniów szkół zawodowych z Dolnego Śląska w Saksonii (Niemcy)” (numer: 2017-1-PL01-KA102-038003).

Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+

Praktyki zawodowe na promach

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Dnia 21.01.2016r przedstawiciele ZSP w Biedrzychowicach udali się do Świnoujścia na spotkanie z armatorem promów pływających do Skandynawii- firmą Unity Line. Oprócz zapoznania się z jednostkami pływającymi i ogólnymi zasadami pracy na statkach, podpisano porozumienie umożliwiające odbywanie praktyk zawodowych przez naszych uczniów na jednostkach tego armatora. Otwiera to naszym podopiecznym całkiem nowe możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego.

Obrona praktyk zawodowych II TH

praktyka

5 listopada 2014 r. Klasa II Technikum Hotelarstwa zaliczyła praktyki zawodowe realizowane w hotelach cztero – i pięciogwiazdkowych na terenie całej Polski.  Uczniowie dzielnie bronili swoich ocen wystawionych przez pracodawców i pięknie prezentowali zdobytą wiedzę i kompetencje.

1 2