RELACJA Z OYBIN: SPŁYW PO NYSIE ŁUŻYCKIEJ

tytul

W Oybin nie samą praktyką człowiek żyje ;) Nasi praktykanci z ZSP w Biedrzychowicach i ZSA w Bożkowie wybrali się w środę na wspólny spływ pontonami po granicznej rzece Nysa Łużycka. Pogoda i humory dopisały. Dodatkową atrakcją był sam transport – przejażdżka historycznym autobusem marki Robur, z produkcji którego niegdyś słynął region.

Praktyka jest organizowana przez Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze” w Lubaniu, we współpracy z ABS Robur GmbH Zittau oraz ZSP w Biedrzychowicach i ZSA w Bożkowie, w ramach projektu „Specjalistyczna praktyka zawodowa z zakresu gastronomii, hotelarstwa i architektury krajobrazu dla uczniów szkół zawodowych z Dolnego Śląska w Saksonii (Niemcy)” (numer: 2017-1-PL01-KA102-038003).

Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+

2 startowe