Ruszyła kolejna inwestycja w biedrzychowickim kompleksie pałacowo-parkowym

tytul

W dniu 20.10.2017 w naszej szkole  odbyła się uroczystość rozpoczynająca kolejną inwestycję, tym razem jest to remont-modernizacja stodoły na nowoczesne zaplecze kształcenia w obszarze turystyczno-gastronomicznym.

Uroczystość odbyła się w Hali Sportowej, której powstanie było inwestycja poprzedzającą obecnie rozpoczętą. Na uroczystości zaszczyciło nas swoją obecnością wielu wyjątkowych gości od lat wspierających działalność szkoły.

Byli to Pan Marszałek-Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego Tadeusz Samborski, Pan Jerzy Więcławski Dyrektor Wydziału Edukacji i nauki UM, przedstawiciele wydziału Inwestycji Urzędu Marszałkowskiego, przedstawiciele instytucji wojskowej i policyjnej,  pracodawcy i przedstawiciele mediów.

W trakcie uroczystości odbyła się prezentacja w której pani dyrektor Zofia Rak pokazała jaki duży wpływ na rozwój szkoły mają kolejne inwestycje poczynając od roku 1999 aż do dnia dzisiejszego. Po części oficjalnej, przemówieniach zaproszonych gości była część artystyczna, w której wystąpili uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia im. Oskara Kolberga w Lubaniu oraz nasz szkolny zespół ZJAWA. Następnie wszyscy przeszli pod budynek remontowanej stodoły i tam odbyło się uroczyste wbicie pierwszej łopaty pod inwestycję. Całe spotkanie zakończyło się w auli pałacu na uroczystym , pięknym poczęstunku, przygotowanych przez uczniów klas gastronomicznych oraz obsługiwanym przez uczniów klas hotelarskich.

Zapraszamy do galerii zdjęć oraz obejrzenia krótkiego materiału TV Łużyce

Galeria zdjęć