Spotkanie z Białą Damą w pałacu biedrzychowickim

tytul

Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka w naszej szkole uczniowie i nauczyciele wspólnie z zaproszonymi gimnazjalistami z Nowogrodźca, Olszyny, Gryfowa, Lubomierza uczyli się przez zabawę wykorzystując wiedzę z zakresu, języków obcych, matematyki, geografii, języka polskiego oraz przedmiotów zawodowych, informatyki, logistyki, hotelarstwa i gastronomii.

Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor Zofia Rak witając i zapraszając uczniów do bardzo ciekawej i kreatywnej formy uczenia poprzez zabawę.

Szerokie spektrum niezbędnej wiedzy było konieczne aby po spotkaniu z Białą Damą pałacu odnaleźć jej zagubione klejnoty. Najlepszymi okazały się 4 grupy, które jako pierwsze spośród 10 dotarły do klejnotów.

W nagrodę były słodkie upominki :-)

Wszyscy uczniowie po ciężkiej pracy zadaniowej mogli gościć się na przygotowanym dla nim grillu. Oprócz tego gimnazjaliści z Nowogrodźca brali udział w warsztatach zawodowych, podczas których mieli zadania logistyczne, informatyczne, hotelarskie i gastronomiczne.

Wszystkim dziękujemy za wspólną wspaniałą zabawę :-)

Galeria zdjęć