Staże wakacyjne trwają…

tytul

Uczniowie w zawodzie logistyk oraz informatyk w sierpniu przez cały miesiąc podnoszą swoje kwalifikacje zdobywając umiejętności zawodowe u pracodawcy pod opieką wykwalifikowanych inżynierów w zakładzie Matusewicz Budowa Maszyn SA w restrukturyzacji mieszczącym się w Gryfowie Śląskim.

Uczniowie każdego dnia realizują zadania zgodnie z programem projektu w ramach którego uczą się praktycznych działań w swojej branży, co doskonale przygotowuje ich do wejścia na rynek pracy w ich zawodzie.

W dniu 22 sierpnia odbyła się kontrola realizowanych staży przez Kierownika szkolenia Praktycznego. Podczas kontroli uczniowie pokazywali swoje stanowiska pracy, chwalili się zdobytą wiedzą oraz przedstawiali dzienniczki praktyk, które na bieżąco uzupełniają wraz z opiekunami .

Właścicielowi oraz Pracownikom zakładu  serdecznie dziękujemy za wsparcie szkoły w nauczaniu zawodu.

 

Kierownik Szkolenia Praktycznego,

Monika Citow

Galeria zdjęć