warsztaty w Cottonina

tytul

W słoneczny poniedziałek 23 kwietnia siedmiu uczniów z naszej szkoły z klas 1TG i 2TG razem    z nauczycielem przedmiotów zawodowych, panią Anną Mulak wzięło udział w wycieczce do hotelu Cottonina Villa & Mineral SPA Resort w Czerniawie-Zdroju. Po obiekcie oprowadził nas pan Przemysław Wituła, dyrektor marketingu. Dowiedzieliśmy się o historii hotelu, oferowanych usługach, mogliśmy zobaczyć różne pokoje, udogodnienia dla rodzin z dziećmi i oczywiście kuchnię. Ze „swoim królestwem” zapoznał nas szef kuchni, pan Paweł Firlej. Mogliśmy spróbować różnych kiszonych warzyw i owoców oraz szyszek i orzeszków cedrowych w syropie. Najbardziej spodobał się nam … wzór na spodniach kucharzy ;-). W restauracji Ametyst zaproszono nas na kawę i ciasto. W przepięknym otoczeniu mile spędziliśmy czas. Współpraca z hotelem Cottonina Volla & Mineral SPA Resort układa się bardzo dobrze i już za dwa tygodnie niektórzy z nas odbędą tam swoje praktyki.

Galeria zdjęć