Warsztaty z hotelem Cottonina

tytul

W marcu odbyły się warsztaty zawodowe z przedstawicielami stanowisk kierowniczych hotelu Cottonina Villa & Mineral Spa Resort w Świeradowie zdroju.

Uczniowie klas I i II technikum hotelarstwa oraz technikum żywienia i usług gastronomicznych mogli zapoznać się ze specyfika pracy na stanowiskach, wymaganiami, predyspozycjami osobowościowymi oraz kompetencjami i dokumentami, które wymagane są przy zatrudnieniach i awansach w hotelarstwie i gastronomii.

Dzięki życzliwości Pani Dyrektor Hotelu Igi Bartczak, uczniowie mogli spotkać się z pracownikami: Panią Karoliną Grzybowską-kierownikiem Recepcji, Panią Justyną Stachowiak- kierownikiem SPA, Panią Katarzyną Dulińską-kierownikiem restauracji, Panią Esterą Zarzyk- kierownikiem Hausekeepingu oraz Panem Pawłem Firlejem-szefem kuchni i panem Przemysławem Wituła- Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu.

Wszystkim pracownikom hotelu serdecznie dziękujemy za kreatywne i cenne spotkanie dla naszej młodzieży oraz poświęcony nam czas edukacyjny.

Galeria zdjęć