wycieczka do Cottoniny

dav

Dnia 11 marca bieżącego roku uczniowie z klasy I Technikum Hotelarstwa wraz z opiekunem panią Marzeną Gaweł  w ramach praktycznej nauki zawodu odwiedzili Cottonina Hotel & Mineral Spa Resort w Świeradowie Zdrój. Mieliśmy możliwość zwiedzić obiekt składający się z 4 budynków, w których znajduje się 96 eleganckich pokoi, unikalne Mineral Spa, w którym wykonywane są zabiegi odnowy biologicznej, jak również siłownię i salę fitness oraz 4 profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne i lokal Cotton Club. Zapoznaliśmy się również ze specyfiką pracy hotelarza, która polega na koordynowaniu, nadzorowaniu oraz wykonywaniu praz związanych z bieżącym funkcjonowaniem hotelu na poszczególnych działach, tj. recepcji, housekeepingu oraz restauracji wraz z obsługa konsumenta. Na koniec naszej wizyty w Cottonina Hotel & Mineral Spa Resort czekała na Nas słodka niespodzianka. Pani Dyrektor Idze Bartczak oraz wspaniałemu przewodnikowi panu Przemysławowi Wituła za życzliwość oraz wsparcie dydaktyki zawodowej serdecznie dziękujemy.

Galeria zdjęć