Z WIZYTĄ NA PRAKTYKACH W OYBIN: hotel Nensch

tytul

Połączone siły Biedrzychowic i Bożkowa – hotelarz Patrycja i gastronom Ola – praktykują wspólnie od 30 kwietnia w restauracji i hotelu Nensch u podnóża góry Oybin. „Praktyka jest świetną okazją, aby poznać podstawy swojego zawodu i przygotować się na przyszłość. Można też poznać inny region. Ludzie są tu bardzo przyjaźni” – ocenia swój pobyt w Oybin  Patrycja Jazienicka – uczennica Technikum Hotelarskiego w ZSP w Biedrzychowicach. Aleksandra Jakowiuk z ZSA w Bożkowie  podkreśla, że warto uczestniczyć w zagranicznych praktykach. „Można spotkać nowych ludzi. Zdobyć doświadczenie i praktykę w zawodzie, którego się uczymy. W naszym miejscu praktyki panuje fajna atmosfera, ludzie się bardzo mili i starają się przekazać nam wiedzę”.
Więcej informacji nt. hotelu Nensch: www.hotel-nensch.de

Praktyka jest organizowana przez Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze”, we współpracy z ABS Robur GmbH Zittau oraz ZSP w Biedrzychowicach i ZSA w Bożkowie, w ramach projektu „Specjalistyczna praktyka zawodowa z zakresu gastronomii, hotelarstwa i architektury krajobrazu dla uczniów szkół zawodowych z Dolnego Śląska w Saksonii (Niemcy)” (numer: 2017-1-PL01-KA102-038003).

Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+

2a 3a 4a startowe