Z WIZYTĄ NA PRAKTYKACH W OYBIN: hotel Oybiner Hof

tytul

U podnóża góry Oybin swoją praktykę w hotelu Oybiner Hof odbywają 3 uczennice z ZSP w Biedrzychowicach. Aleksandra Bajorek i Zuzanna Mytkowska poznają pracę w kuchni i na serwisie. Ich koleżanka Aleksandra Myśków zdobywa zaś doświadczenie hotelarskie w housekeepingu oraz w obsłudze kelnerskiej. „Praktyka jest dla mnie okazją do podszkolenia języka niemieckiego, zdobycia nowych doświadczeń” – mówi Zuzanna Mytkowska. „Jestem zadowolona z praktyki, ponieważ panuje miła atmosfera wśród personelu. Hotel, w którym odbywam praktykę jest duży, ma wysokie standardy. W Oybin podobają mi się też widoki” – ocenia 2 tygodnie swojego pobytu Ola Myśków. „Dobrze pracuje mi się w zespole, uczę się języka niemieckiego. Program naszej praktyki jest ciekawy, poznajemy pracę w kuchni oraz kelnerstwo. Podobają mi się też wycieczki po regionie” – dodaje Ola Bajorek.
Więcej informacji nt. hotelu Oybiner Hof: https://www.oybiner-hof.de/

Praktyka jest organizowana przez Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze”, we współpracy z ABS Robur GmbH Zittau oraz ZSP w Biedrzychowicach i ZSA w Bożkowie, w ramach projektu „Specjalistyczna praktyka zawodowa z zakresu gastronomii, hotelarstwa i architektury krajobrazu dla uczniów szkół zawodowych z Dolnego Śląska w Saksonii (Niemcy)” (numer: 2017-1-PL01-KA102-038003).

Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+

SG202902 SG202917 SG202920a SG202939a SG202944a startowe