Z wizytą w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu

tytul

W dniu 15 marca uczniowie Technikum Logistycznego naszej szkoły wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych Adamem Kosobuckim zwiedzili gościnne progi jednej z największych uczelni logistycznych w Polsce – Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu.

Pracownicy i studenci uczelni przedstawili nam ofertę edukacyjną oraz przeprowadzili z uczniami wykłady i warsztaty. Mieliśmy np. możliwość poznania nowoczesnej pracowni RFID. To, popularna już obecnie, metoda identyfikowania towarów drogą radiową. Młodzież uczestniczyła też w warsztatach magazynowych, które dały im przedsmak zajęć na uczelni. Okazało się, że ćwiczenia na pierwszych latach studiów wyższej uczelni logistycznej są podobne do zajęć realizowanych w technikum. Dzięki temu uczniowie naszej szkoły bez problemu poradzą sobie na studiach.

Galeria zdjęć