Zwiedzaliśmy Warszawę…

tytul

Pod koniec lutego odbyła się wycieczka do Warszawy, pojechaliśmy z młodzieżą na Targi Expo Sweet-Targi cukierniczo-lodziarskie.

Mogliśmy zobaczyć jakie przepiękne artystyczne produkty tworzy się w zakresie słodkości w gastronomii. Torty, ciasteczka, pralinki, lody i inne pyszności mogliśmy także degustować.

To był także czas kiedy nawiązaliśmy kontakty z pracodawcami by w przyszłości organizować dla naszej młodzieży pokazy i warsztaty cukiernicze.

Po targach świetnie spędziliśmy czas na zabawie i edukacji w Centrum Nauki Kopernik. Poznawaliśmy fizyczne, chemiczne i biologiczne tajniki naszej codzienności, aż „włosy stawały nam dęba”  J dosłownie  w czasie udziału w eksperymencie ( możecie to zobaczyć na zdjęciach).

A następnego dnia spędziliśmy czas w Muzeum Powstania Warszawskiego i to była piękna i wzruszająca lekcja historii. Następnie powędrowaliśmy z Panią przewodnik po starówce  warszawskiej i objechaliśmy stolicę słuchając ciekawych historii z życia Warszawy, kończąc naszą wycieczkę na zwiedzaniu Pałacu na Wodzie w Łazienkach Królewskich.

 

Monika Citow

Galeria zdjęć